Інтернет магазин квітів у Львові. Доставка квітів та подарунків по місту Львів
Форма замовлення
Впишіть дані замовлення
Деталі спавпраці
Щоб наша робота доставляла Вам тільки позитивні емоції,
зверніть, будь ласка, увагу на те, як ми працюємо.
Доставка:

у Львові

Ціни подані на сайті містять повну вартість доставки квітів по місту Львів від 9:00 до 21:00.
Вранішня та вечірня доставка (перед 9:00 і після 21:00) коштуватиме 69 гривень додатково.


в околицях Львова
Доставка квітів в околицях Львова вираховується індивідуально (середньо 7-8 грн/км). Відлік починається за межею міста.

У випадках, якщо адреса вказана неправильно або одержувача немає на місці і немає можливості передати букет родичам, сусідам, консьєржу, вартість повторної доставки дорівнює вартості звичайної, але не менше 50грн. Повторна доставка може бути виконана впродовж 24 годин після першої.

Доставка квітів по Львові та області здійснюється після отримання оплати, повної чи часткової (в випадку коли Замовник та Одержувач - одна особа).


Термінова доставка
У випадку, коли Ви хочете, щоб ваше замовлення було виконане якнайшвидше і не маєте часу чекати на дзвінок від нашого менеджера, зателефонуйте нам за номером : +380678382194 .

Оплата:

на картку ПриватБанку:
Оплата здійснюється за допомогою сервісу "Приват24", через термінал Приватбанку, або у відділені банку. Номер картки уточнюйте у менеджера.

картою Visa та MasterCard:
Оплата здійснюється за посередництвом сервісу Portmone.com, який дозволяє перевести кошти з картки на картку в режимі онлайн. Послуга надається для власників платіжних карт Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Cirrus. Послуга доступна клієнтам усіх українських банків Ощадбанку, Приватбанку, Укрсиббанку, Райффайзен Банк Аваль та всіх інших банківських установ України. Номер картки уточнюйте у менеджера.

готівкою кур'єру у Львові:
Оплата кур'єру проводиться за вашою адресою у Львові, наприклад вдома або в офісі. Здійснюється заздалегідь за 4 години до доставки або раніше. Вартість послуги виїзду кур'єра складає 49 гривень.
Рекламація:

Квіти це сезонний товар, що нараховує безліч кольорів і відтінків. Якщо якогось певного сорту або кольору на момент доставки немає, ми залишаємо за собою право заміни товару на аналогічний тієї ж якості або якості вище. (Троянда світло-червона на червону) Допускаються не суттєві відмінності в оформленні квітів із збереженням загального вигляду і вартості компонентів.

Прийняття букету означає його схвалення.

Рекламації, які стосуються свіжості квітів будуть розглянуті на підставі надісланої фотодокументації впродовж 24 годин від моменту їх представлення. Кожне звернення розглядаємо детально та індивідуально.


Made on
Tilda